Wyniki Małej Spartakiady:

30 września 2015r - edycja jesienna
Biegi przełajowe:
Chłopcy klasy I
LP Nazwisko i imię szkoła punkty
1 Adamski Gabriel SP 2 Małkinia G 7
2 Goś Aleksander SP Prostyń 6
3 Zadroga Rafał SP Glina 5
4 Konopka Dawid SP Kiełczew 4
5 Chruściel Karol SP Kańkowo 3
6 Jagiełło Karol SP 1 Małkinia 2
7 Kalisz Filip SP Orło 1
                      
Chłopcy klasy II
LP Nazwisko i imię szkoła punkty
1 Frydrych Kacper SP Glina 7
2 Wachowski Kamil SP 2 Małkinia 6
3 Zyśk Antoni SP Kańkowo 5
4 Kruk Bartosz SP 1 Małkinia G. 4
5 Kalarus Bartosz SP Prostyń 3
6 Dąbrowski Kacper SP Kiełczew 2
7 Agłuszewicz Piotr SP Orło 1
 
Chłopcy klasy III          
LP Nazwisko i imię szkoła punkty
1 Dawidczyk Jakub SP 2 Małkinia G. 7
2 Tryfon Mateusz SP 1 Małkinia G. 6
3 Ścibor Kacper SP Kiełczew 5
4 Borowy Dawid SP Orło 4
5 Wileński Sebastian SP Kańkowo 3
6 Fabiański Kacper SP Glina 2
7 Kucharek radosław SP Prostyń 1
 
Łączna klasyfikacja chłopców :
lp szkoła Klasy I Klasy II Klasy III Łącznie miejsce
1 SP Glina 5 7 2 14 II
2 SP Kańkowo 3 5 3 11 IV
3 SP Kiełczew 4 2 5 11 IV
4 SP Orło 1 1 4 6 VII
5 SP 1 Małkinia 2 4 6 12 III
6 SP 2 Małkinia 7 6 7 20 I
7 SP Prostyń 6 3 1 10 VI
 
Dziewczęta klasy I
LP Nazwisko i imię szkoła punkty
1 Mystkowska Blanka SP 2 Małkinia G. 7
2 Zawistowska Patrycja SP Glina 6
3 Borowa Oliwia SP Orło 5
4 Jakubik Oliwia SP Prostyń 4
5 Pisańska Aleksandra SP 1 Małkinia G. 3
6 Suska Julia SP Kańkowo 2
7 Tymińska Wiktoria SP Kiełczew 1
 
Dziewczęta klasy II
LP Nazwisko i imię szkoła punkty
1 Rukat Paulina SP 2 Małkinia G. 7
2 Maliszewska Karolina SP Prostyń 6
3 Rogaska Malwina SP Kiełczew 5
4 Wachowska Aleksandra SP Glina 4
5 Dmochowska Milena SP Orło 3
6 Gołębiewska Karolina SP 1 Małkinia G. 2
7 Fidura Weronika SP Kańkowo 1
 
Dziewczęta klasy III
LP Nazwisko i imię szkoła punkty
1 Prasał Roksana SP 2 Małkinia G. 7
2 Rostek Patrycja SP Glna 6
3 Dębek Martyna SP Kiełczew 5
4 Zęgota Amelia SP Orło 4
5 Więchowska Zuzanna SP 1 Małkinia G. 3
6 Dębkowska Aleksandra SP Prostyń 2
7 - - -
 
Łączna klasyfikacja dziewcząt :
lp szkoła Klasy I Klasy II Klasy III Łącznie miejsce
1 SP Glina 6 4 6 16 II
2 SP Kańkowo 2 1 - 3 VII
3 SP Kiełczew 1 5 5 11 V
4 SP Orło 5 3 4 12 III
5 SP 1 Małkinia 3 2 3 8 VI
6 SP 2 Małkinia 7 7 7 21 I
7 SP Prostyń 4 6 2 12 III
 
 
Łącznie za biegi przełajowe: 
lp szkoła Dziewczęta Chłopcy Łącznie miejsce Pkt do MS
1 SP Glina 16 14 30 II        6
2 SP Kańkowo 3 11 14 VII        1
3 SP Kiełczew 11 11 22 III        5
4 SP Orło 12 6 20 V        3
5 SP 1 Małkinia 8 12 20 V        3
6 SP 2 Małkinia 21 20 41 I        7
7 SP Prostyń 12 10 22 III        5

 









Mini piłka nożna :
Szkoła Punkty do VII Małej Spartakiady
1 miejsce SP 2 Małkinia Górna
2 miejsce SP Kańkowo
3 miejsce SP Orło
4 miejsce SP Kiełczew
5 miejsce SP Prostyń
6 miejsce SP Glina
7 miejsce SP 1 Małkinia Górna
            7
            6
            5
           4
           3
           2
           1

SZKOŁA JESIEŃ
 
ŁĄCZNIE WIOSNA ŁĄCZNIE WIOSNA+JESIEŃ
Mini piłka nożna Biegi
 
Suma 2 konkurencji Dwa ognie Wyścigi rzędów Suma 2 konkurencji PKT M-SCE
SP Glina 2 6 8          
SP Kańkowo 6 1 7          
SP Kiełczew 4 5 9          
SP Orło 5 3 8          
SP 1 Małkinia Górna 1 3 4          
SP 2 Małkinia Górna 7 7 14          
SP Prostyń 3 5 8